تــسبــیــح مـــــلائـــــک
پدافند سایبری حضرت ولیعصر (عج)
اطلاع رسانی/کاری باید کرد...(مهم)

(بسم الله الرحمن الرحیم)


همانطور که احتمالا مطلع هستید با جستجوی کلمه ی "shia muslims" در گوگل ایمیج و بینگ ایمیج و ... با تصاویر نامناسبی از قبیل خودزنی و قمه زنی و رفتارهای خشن دیگر روبرو میشوید که آبروی شیعیان را برده است . این تصاویر که هیچ ارتباطی به رفتارهای یک شیعه واقعی ندارد , از طرفی موجب وهن مذهب عقلانی تشیع شده است و از طرفی اگر فردی بخواهد در مورد شیعیان اطلاعاتی کسب کند مطمئنن اولین کاری که میکند جستجو در گوگل هست و وقتی وارد بخش تصاویر شود با چنین صحنه ای روبرو خواهد شد که کل صفحه را خون تشکیل داده است !
فکر میکنید آن فرد که شاید میخواست مسلمان و شیعه شود چه فکری میکند ؟! آیا نمیگوید این ها یه مشت وحشی هستند که به خود هم رحمی ندارند چه برسد به دیگران؟!
بر اساس آیات قرآن کریم هر كس، انسانی را بدون ارتكاب قتل یا فساد در روی زمین بكشد، چنان است كه گویی همة انسان‌ها را كشته و هر كس، انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است كه گویی همة مردم را زنده كرده است.»
بر اساس روایات، ارشاد مردم به راه حق و هدایت آنها، نوعی احیاء و گمراه كردن مردم، نوعی قتل است؛ به عبارت دیگر، گرچه مفهوم ظاهری آیه مرگ و حیات مادی است، امّا از آن مهمتر مرگ و حیات معنوی؛ یعنی گمراه ساختن یك نفر یا نجات او از گمراهی است.
پس مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد . شاید یک تصویر موهن موجب گمراهی یک شخص جویای حقیقت شود و یک تصویر مناسب فرد را هدایت کند .
خب ! پس باید کاری کرد ... باید بتوانیم مذهب بر حق و عقلانی تشیع را با تصاویر مناسب به جهانیان نشان دهیم . این وظیفه ی دینی تمامی افرادی است که ادعای شیعه بودن دارند و میخواهند برای هدایت افراد و نزدیک کردن ظهور کاری انجام دهند و مطمئنن آثار ماتاخر زیادی برای کسانی که بتوانند فردی را هدایت کنند دارد.
چه کاری باید انجام داد؟!
برای این کار و برای اینکه بتوانیم تصاویر خود را سریعتر به بخش گوگل ایمیج اضافه کنیم باید تصاویری در سایت ها و شبکه های اجتماعی , وبلاگ ها و ... آپلود کنیم . البته چند نکته قابل ذکر است :

1-تصاویر حتما باید توسط شما آپلود مجدد شود و بر روی وبلاگ , سایت و ... قرار بگیرد و از کپی کردن تصاویر خودداری کنید .

2-تصاویر باید با برچسب و تایتل (عنوان) shia muslims باشند . یعنی در زمان بارگزاری تصاویر روی وبلاگ و سایت و ... در قسمت نام عکس و یا نوشته جایگزین یا عنوان عکس و ... که در جاهای مختلف اسم های مختلفی دارد شما "shia muslims" را وارد کنید
3-برای مطلبتان هم اگر همین عنوان را استفاده کنید بهتر است
4-برچسب های مطلب خود را نیز با عناوینی مانند shia muslims , shi'a muslims , shia , shi'a , Shiite Photos , muharam , muharram , ashura پر کنید
اگر پیشنهادی در این زمینه دارید ما را در جریان بگذارید .


از تمام دوستان فعال در فضای مجازی دعوت میشود که به این حرکت بپیوندند .


برچسب ها: shia muslims، shi'a muslims، shia، shi'a، Shiite، Photos، muharam،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 خرداد 1393 توسط حمیدرضا (مهیار) ق
مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.
قالب وبلاگ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات